مرکز مددکاری کوثر توزیع ارزاق و بسته های معیشتی بین خانواده های تحت پوشش خود را آغاز نمود.

به گزارش روابط عمومی مرکز مددکاری کوثر، در روز چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه بسته های ارزاق و معیشتی مددجویان مرکز همزمان با اعیاد دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه علیهاالسلام آغاز شد.

مدیر مرکز مددکاری کوثر گفت : اسفندماه سال گذشته با اجرای پویش بزرگ عیدانه رمضان و با همت خیرین محترم، بسته معیشتی و فرهنگی قابل توجهی بین خانواده های تحت پوشش انجام گرفت. ارزش ریالی این پویش بیش از 450 میلیون تومان بود و محتوایی مقداری آن به شکلی پیش بینی شده بود که تا پایان فروردین ماه را پوشش دهد.

 

اصغر آقادادی گفت : در راستای طرح تحول مرکز، بازبینی و صحت سنجی همه پرونده های خانواده ها با صرف 650 نفرساعت توسط همکاران متخصص در مرکز بصورت میدانی صورت پذیرفت و پایش مددجویان تحت پوشش مرکز انجام شد. بدین ترتیب اولویت های کمک به خانواده ها در قالب های دائمی، موقت و موردی تعیین گردید.

وی ادامه داد : با الهام از کلام امیرالمومنین در راستای بیان صفات پیامبر رحمت مبنی بر «طَبِیبٌ دَوَّارٌ بِطِبِّهِ» با بهره گیری از امین محلات منطقه، خانواده های جدیدی به مرکز معرفی شد و پس از تحقیقات تخصصی و با احراز شرایط مرکز، تحت پوشش مرکز قرار گرفتند.

 

آقادادی گفت : در سال جدید برنامه ریزی توزیع بسته های ارزاق، با برنامه ریزی زمانی متمرکز انجام شد و در روز چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه به مناسبت آغاز دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه علیهاالسلام با رعایت کرامت خانواده ها آغاز شد.

وی در پایان گفت : بسته های ارزاق بصورت مستمر و ماهیانه طبق برنامه ریزی انجام شده، بین خانواده های تحت پوشش توزیع شده و خیرین بزرگوار می توانند با مشارکت های نقدی و غیرنقدی خود ما را در این امر همراهی نمایند.